PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YENİ PİST

baytacoglu
11-07-2008, 12:13
ÇOK SEVGİLİ MODELCİ ARKADAŞLAR

Biliyorsunuz epey bir zamandır pist araştırmaları peşinde koşuyoruz. Bu konuda en radikal girişimi Toroslar Belediyesi ile gerçekleştirdik ve sağolsun sayın başkan Hamit Tuna bey bu konuda bize çok yardımcı oldu. Elbette burada dağerli gazeteci büyüğümüz ve dostumuz Sayın Yaman Karadavut beyin katkılarını yadsıyamayız.

Halk Kent bitiminde uçuşa müsait boş bir alan var. Doğu batı ve kuzey istikametleri uçuş için son derece serbest. Burayı muhtemelen Çarşamba gün sabahleyin bir aksilik olmazsa uçuş pisti olarak inşallah kesinleştireceğiz.

Bu arada asfalt bağlantısını da yapmış bulunuyoruz. Pist gerçekleştirilebilirse hemen asfalt işini de devreye sokacağız.

Umarım hayal kırıklığına uğramaz ve güzel bir uçuş pistine sahip olabiliriz.

Gelişmeleri duyurmaya devam edeceğiz.

Sevgiler

Barlas N. Aytaçoğlu

sarıkaya
11-07-2008, 13:42
Hocam çok büyüksün.Eminim bu yeni pist işini de halledeceksin.Eline sağlık.
Bu arada dün 18:30 gibi cansun'la bende sizi izlemeye gitmiştik.Baktık çocular uçak pistinde maç yapıyorlar bizde cafe ye oturup bir şeyler içip sohbet ettik.Yine sizi göremedik.Sağlık olsun..

Görüşmek üzere

bbbozca
11-07-2008, 13:51
bu pist mersin için,bizler için büyük kazanım olacak.....
barlas hocamın mersine hediyesi olacak,çünki
bu konuda inanılmaz gayreti sarf eden konuyu kovalayan,kişi kendisidir.....
TEŞEKKÜRLER tıp fakültemizin kıymetli akademisyenleri....(sizi unutmadım murat hocam....)

baytacoglu
11-07-2008, 20:38
Sevgili arkadaşlar,

Valla ben heyecanımdan yazıları önce buraya hep ben taşımış oluyorum ama Murat hocam en az benim kadar emek veriyor. Zaten bu iş bizim profesyonel işimiz olmadığından iki kafadan ancak bir kafalık sonuç çıkarabiliyoruz.

Ancak eğer gerçekten böyle bir yerimiz olabilirse kesin söylüyorum gerek Murat gerek ben burada çeşitli yarışmaların belli ayaklarını gerçeklerştirmek için elimizden geleni yapacağız. Bence Mersin'in en büyük kazancı o zaman olacak.

Benim en büyük hayalim bu.

İnşallah gerçekleştirebiliriz.

Sevgiler

Barlas

cansung
11-07-2008, 21:12
Ben başaracağınıza gönülden inanıyorum {SMILIES_PATH}/smiley.gif Sizlerin sayesinde Mersin güzel bir piste kavuşacak.