PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkeze selamlar

gogo3410
08-05-2012, 17:38
selam arkadaşlar ben Gürkan amatör olarak modelcilikle uğraşıyorum siteninizi tesadüfen keşfettim üye olmak istedim... modelcilik konusunda her telden biraz çaldım diyebilirim profosyonellikten uzak olarak rc tekne ve statik tekne yapmaya çalışıyorum. ayrıca lama v4 sahibi idim iyi kötü uçurdum sonra sattım.şu an 46 glow motorlu TRI-40~46 Sports & Trainer uçağa sahibim onunla eğitimlerimi ustalarım sayesinde Manisada olduğum sürece yapıyorum.hiç uçurmadığım 2 el phonix scanner modelimde var ustalarım okey verdiğinde onunla uçuşlara başlıyacağım.ayrıca thk nın sattıgı Mini Thunder 4 Kanal Helikopter sahibiyim bazıları oyuncak gözüyle baksada bana lama dan daha çok zevk verdiği kesin.
modelcilik üzerine tecrübelerim bu kadar Manisada çalışıyorum.ama sık sık diş görev icabı güneydoğu illerine geliyorum şu anda dış görevdeyim aslen Balıkesirliyim.tüm modelciliğe gönül vermiş arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.

baytacoglu
09-05-2012, 10:10
Gürkan bey, sitemize hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak Mersin'de ve İstanbul grubundan bir kısım uçakçı ve heliciler buluşmakta, resimler, videolar ve bilgilerini paylaşmaktadır.
Tecrübeniz ne olursa olsun bu sitede her zaman tecrübelerinizi paylaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Uzun bir modelcilik hayatınız olması dileklerimle sevgiler sunuyorum.

Barlas.