PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mersin üniversitesi toroslar belediyesi model uçak pisti

baytacoglu
03-09-2012, 19:35
Değerli arkadaşlar, pistimizdeki son gelişmeler

[Sadece Kay ([Sadece Kay)
;)

baytacoglu
03-09-2012, 19:39
Başta sayın Hamit Tuna ve desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz gazeteci ağabeyim Yaman Karadavut ve başkan yardımcısı Sayın Necmettin Yıldız olma üzere emeği geçen herkese teker teker teşekkür ederiz.

cansung
03-09-2012, 21:00
Abi pistiniz hayırlı olsun, darısı bizlere inşallah :), Hamit başkanımıza teşekkürler.

baytacoglu
03-09-2012, 22:43
Abi pistiniz hayırlı olsun, darısı bizlere inşallah :), Hamit başkanımıza teşekkürler.
İnşallah hep beraber de uçmak kısmet olsun.

ruzgar
03-09-2012, 22:45
sevgili Barlas hocam resimleri görür görmez ne mutlu oldum yaaa, öncelikle size sonra belidiye başkanımız sayın Hamit tunaya ve emegi geçen herkeze sonsuz teşekkürler. çok mutlu oldum.

cansung
04-09-2012, 22:36
Barlas abicim bu arada yazmayı unutmuşum tabiki bu pistte sizlerin emeği herkesten çok, siz olmasaydınız Mersinde pist hayalden öteye geçmezdi.

baytacoglu
05-09-2012, 09:45
Barlas abicim bu arada yazmayı unutmuşum tabiki bu pistte sizlerin emeği herkesten çok, siz olmasaydınız Mersinde pist hayalden öteye geçmezdi.

Sevgili kardeşim, teşekkür ederim ama ben sadece ilişkileri kullanmaya çalıştım. Diğer modelci arkadaşların da uçuşlara gelmesi beni bu işleri yaparken yalnız bırakmamış oldu. Umarım hayal ettiğim gibi bu işi yapanların sayısı Mersin'de artar ve bu kadar emek ve tesis boşa gitmez.

Sevgiler.

Barlas.

16f84
06-09-2012, 23:26
Abiler gule gule uçun cok guzel pistiniz olmuş darısı cansunun dediği gibi istanbulda bizim başımıza :)

baytacoglu
07-09-2012, 09:37
Abiler gule gule uçun cok guzel pistiniz olmuş darısı cansunun dediği gibi istanbulda bizim başımıza :)

Kutsal bey, çok teşekkürler, yürekten diliyorum en kısa zamanda arzu ettiğiniz gibi bir pistiniz olsun inşallah.

Barlas.