PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : formumuzdaki imzalar hakkında

bbbozca
26-02-2009, 19:24
değerli arkadaşlar,
bir çogumuz imza henemize ad soyad ve katılım yerini zaten yazıyoruz,BURAYA BİRDE YAŞIMIZI yazalımmı ? ne dersiniz ?
neden derseniz,
hitabetlerimizi ayarlamak daha kolay olur,örneğin ben 14 yaşındaki genç bir arkadaşımıza ....bey diye hitap etmek yerine ismiyle hitap etmeyi daha uygun görürüm,
yada yaşı büyük bir arkadaşıma saygım gereği,ismiyle hitap etmeyi uygun görmüyorum,
birde adını ve katılım yerini imza hanesine yazmayan arkaşlardan ricam bu eksiklerini gidermeleridir(aslında eksik değilde.... işte bulamadım uygun kelimeyi 8))

altuu
26-02-2009, 19:44
Bahadır Abi; senin inceliğini çok iyi anlıyorum. Ama forumdaki modelciler zaten birbirlerini yüzyüze de görmüş kişiler oluyor.
Aramıza yeni katılanlara yaşlarını da sorarsak sanırım sorun kısmen çözülmüş olacaktır...

mozeren
26-02-2009, 20:10
Sevgili Bahadır,

Çok haklısın sana katılıyorum

Murat

ceyhun
27-02-2009, 10:03
sonuna kadar katılıyorum.

rcmatik
27-02-2009, 20:51
Hocam kesinlikle katılıyorum.

aslında sitemizin gelişmesi için bir çok fikrim var, gerek tasarım gerek kullanım kolaylıgı gerek gerekziz bölümlerin kalması için. ancak site yöneticimiz Cansun abimle bir araya geldiğimizde detaylı şekilde konuşmak isterim.

dilerseniz site hakkında öneriler bölümü oluşturalım. Cansun abim bunları degerlendirebilir. ben önceden yaptıgım bir listeyi bulduğumda buradan iletmeyi düşünüyorum.

saygılarla

ilhan

baytacoglu
28-02-2009, 14:40
değerli arkadaşlar,
bir çogumuz imza henemize ad soyad ve katılım yerini zaten yazıyoruz,BURAYA BİRDE YAŞIMIZI yazalımmı ? ne dersiniz ?
neden derseniz,
hitabetlerimizi ayarlamak daha kolay olur,örneğin ben 14 yaşındaki genç bir arkadaşımıza ....bey diye hitap etmek yerine ismiyle hitap etmeyi daha uygun görürüm,
yada yaşı büyük bir arkadaşıma saygım gereği,ismiyle hitap etmeyi uygun görmüyorum,
birde adını ve katılım yerini imza hanesine yazmayan arkaşlardan ricam bu eksiklerini gidermeleridir(aslında eksik değilde.... işte bulamadım uygun kelimeyi 8))

Ben değiştirdimmmm!!! ;D ;D ;D

cansung
28-02-2009, 18:02
Bende :d

sarıkaya
28-02-2009, 18:30
Bende.

bbbozca
06-03-2009, 20:40
Bahadır Abi; senin inceliğini çok iyi anlıyorum. Ama forumdaki modelciler zaten birbirlerini yüzyüze de görmüş kişiler oluyor.
Aramıza yeni katılanlara yaşlarını da sorarsak sanırım sorun kısmen çözülmüş olacaktır...

sevgili Altuğ,
senin çözümünde geçerli bir seçenek.
ama yeni katılan herkese ve diğer üyelere yaşlarını bir bir sormak biraz zaman alır gibi ne dersin ?
cansun kardeşim üye sayımız kaçtı ? (biz tanışıklığı olanlar hariç)

pcokum
29-06-2009, 21:14
Forumumuza yeni katılan arkadaşlar için bir hatırlatma olaması dileğiyle konuyu güncelledim.

Sevgilerimle

pcokum
27-03-2010, 21:00
Güncel

FUNS
29-05-2010, 02:16
güncel

_stuka_
29-05-2010, 05:25
deneme tadında hafif eğlence maksatlı bi yazı çiziktirmiştim bir zaman o geldi aklıma. hani "tükürürüm ben böyle sanatın içine " gündemleri vardı ya bi aralar:) sanırsam onun bende bi yansıması falan gibi bi şeydi. fena bi yazı da olmamıştı aslında.. orda küfür ve sanat arasında bi ortaklık kurmuştum :) ilginç di mi ? insanın derdini ortak imgeler üzerinden anlatması ise sanatta esas sorun, küfür de aynı işlevi görebiliyo. uzun uzadeye bi şeyi anlatmak, acıklamak yerine bi küfür sallarsınız bütün derdinizi ifade etmiş olursunuz.. (elbette ki çirkin ama bi saniye..)olayın kaba ve çirkin boyutunu bir an için bi kenara bırakırsak bu gercekten de bu bööle bence. ya da birine birine samimiyetsiz bir "günaydın" demek, aslında sevmediğin birine "seni seviyorum" demek.. belki de en kötü hitabetten daha kötü, en ağır küfürden daha beter bişe de olabiliyo böylece..
hitabetle ilgili bi konuya direkman küfürden girmiş olmam sert görünmedi umarım ama acıklamaya calıstıgım şey şu: böylesine güzide insanlardan oluşan, ciddi ve belli bi maksadı olan konuların tartışıldığı bir platformda insanlar, iletişim üslubuna elbette ki dikkat etmeli. bu acıdan Bahadır Bey in kaygısı gayet yerinde bi kaygı. ama ortam böyle bir misyon içerisinde hareket ederken bu tip olumsuz davranışlar zaten otomatikman ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. ki sitenin kurucu- yöneticileri zaten trafiği takip etmekteler. bu da yakışık almiicak durumlara her zaman için bi filtre görevi görmekte..
hitebetle ilgili önemli bir problem olmadığını düşünerekten (kaçırdığım bi gelişme yoksa tabii) Bahadır Bey'in hatrına.. ve genelin hareket tarzına uymak için.. ben de güncelleme işlemine dönüyorum o zaman :)

Saygılarımla .. Ozan .

Helici
17-07-2010, 09:52
değiştirdim bendeeeeeee !!! ;D :D ;)

ata1337
20-11-2010, 00:56
Arkadaşlar, forum profili bilgilerimi değiştiremiyorum. Örneğin imzamı değiştirmek istediğimde sistem kabul etmiyor.

baytacoglu
20-11-2010, 08:35
Arkadaşlar, forum profili bilgilerimi değiştiremiyorum. Örneğin imzamı değiştirmek istediğimde sistem kabul etmiyor.

Hocam hemen cansung@hobimerkezi.com adresinden Cansun'a bir mail atar mısınız?

Sevgiler

Barlas.

cansung
20-11-2010, 13:12

Nasıl bir hata alıyorsunuz ?

ata1337
20-11-2010, 14:47
Yasak olduğu yazıyor...
Mesaj şu şekilde:

Forbidden

You don't have permission to access /forum/index.php on this server.

cansung
20-11-2010, 23:16
ınternet explorerda cache bilgilerini silmenizi tavsiye edebilirim, google chrome yükleyip deneyebilirsiniz, şu an için forumda herhangi bir sorun gözükmüyor tahminim cache de hata kaydı tutulmuş olabilir, bana ne düzeltmek istediğinizi söylerseniz ben düzeltirim.
Not:Bana şifrenizi özelden atabilirseniz sizin adınıza girip kontrol edebilirim.

ata1337
22-11-2010, 01:49
Chrome ya da explorer ile giriş yaptığımda moziilla da iken kullandığım ve siteye giriş şifremi sisteminiz kabul etmiyor yanlış şifre diyor.
Mozilla ile aynı şifremle giriyorum ama dediğim gibi profil ayarlarımı kesinlikle değiştiremiyorum.

ata1337
22-11-2010, 02:42
Sorunu şu şekilde çözdüm: :)
Şİfremi unuttum'a tıklayıp yeni şifre edindim ve profil bilgilerimi yeni şifremle giriş yaptıktan sonra değiştirebildim...