PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 11-12 Temmuz Buluşmaları Resim ve Videoları

Changeable
11-07-2009, 17:59
Sonunda çektiğim birkaç fotoğraf ve bir videonun uploadunu bitirdim. Yalnız helikopter bir tane olduğu için torpil geçtim ve helikopterin birkaç tane fotoğrafı var ;D Neyse ben uzatmayayım işte resimler:

[Sadece Kay
[Sadece Kay
[Sadece Kay
[Sadece Kay
[Sadece Kay
[Sadece Kay
[Sadece Kay
[Sadece Kay
[Sadece Kay
[Sadece Kay

Bu da tek video. Barlas Hoca' nın uçuş videosu. Bilerek videoya müzik eklemedim. İşte tamamen konuşmalarıyla birikte video:

[Sadece Kay

mozeren
11-07-2009, 20:52
Sevgili Buğra,

Video ve resimler bir harika çok net eline sağlık, cumartesini enstanteneleride senden geldi

Teşekürler

Murat :D

pcokum
11-07-2009, 22:17
Buğracığım, eline sağlık çekimler çok güzel olmuş.

Changeable
11-07-2009, 22:26
Asıl sizlerin ellerinize sağlık. Sizler olmasanız bu pozları çekemezdim. İlk günlük acemilik oldu. Fotoğrafları çok az çekebildim. Videoda da bazen helikopteri kaçırdım ama kameranın ekranınınyansıması yüzünden oldu :) Tekrar teşekkürler. Kırımsız uçuşlar. Gelecek hafta bir aksilik olmazsa tekrar görüşmek üzere... :)

baytacoglu
12-07-2009, 00:23
Buğra,

Helimin ilk videosu oldu. ;Teşekkürler.

Sevgiler

Barlas

cansung
18-07-2009, 17:43
Buğra,

Helimin ilk videosu oldu. ;Teşekkürler.

Sevgiler

Barlas

Abi sen uçuyorsun :) Helimi toplayabilirsem bende uçarım inşallah .

baytacoglu
18-07-2009, 21:55
Sağol Cansun,

Bu uçuştan sonraki hüsran oldu o yüzden uçuyoruz demek için erken

Sevgile

Barlas

baytacoglu
30-07-2009, 16:49
Dün nihayet bu videodan sonraki uçuşta düşen helimi tamir etmek şansım oldu.. Bir de baktım ki ne göreyim, servolardan biri diş sıyırmış.

Evde aynı servodan bir tane daha vardı ve hemen servoyu değiştirdim. Paller de değişti ama sanki Gyro ile ilgili de bir sorun var??? Çok anlayamadım. Artık geri kalanını da sahada tecrübeli üstadların desteğiyle çözeriz inşallah.

Sevgiler

Barlas.