PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese merhaba..

Mehmet Can TUĞAN
24-08-2009, 22:13
Ben mehmetcan aranıza yenı katılmıs bulunmaktayım.
Öncelıkle kendımden bahsedım bırazck.. 20 yasındayım mersın unıv.de okuyorum,Tarsus da oturuyorum.

3 yıl once thk nın duzenledıgı ucretsız parasut kursuna katıldım.Orada tanıstıgım bir ark.ımın ucagı vardı ve r/c model ucaga ılk orda heveslendım ama almak bu zamana kısmet oldu.
Daha yenı baslıyorum ama cessna 182 nodel ucak aldım alalı daha 2-3 hafta oldu ancak ucurmaya pek cesaret edemedım gerci biraz yerden cok az havalandırıp ındırdım ama daha fazlasına cesaret edemedım.

Bu yıl universite içinde dolasırken ark.ımın uyarısıyla değişik bi motor sesı gelıor demıstı benımde ılk işim havaya bakmak oldu ve tahmın ettiğim sey!! uçaklar hemen ftbol sahasına kostum hocalarımızla ufak bir tanışmıslıgımız olmustu.internet uzerınde arastırarakdan bu sıteyı buldum.
Yeni arkadaslar edınmek,bu keyfı birlikte yaşamak ve bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.

Herkese sağlık,mutluluklar dilerim... ;)

baytacoglu
24-08-2009, 22:33
Sevgili Mehmet Can,

Tam da doğru yerdesin. Hoşgeldin.

Burada sana uçuşa yardımcı olabilecek deneyimli kişiler bulacaksın.

Sana hemen şunu söyleyeyim Üniversite bünyesi içinde kurulmuş olan Hava Sporları Topluluğu öğrenciler için kurulmuştur. Buraya üye olabilirsin. Ayrıca Mersin Üniversitesi Spor Kulübü derneği içinde de Model uçak alt birimi kuruldu. Yakın zamanda burada da sporcu olabilirsin ancak bunun için THK'dan alınacak bir sertifika isteyeceğiz. Zaten bu sertifika için grekli eğitimi de ben, Murat Özeren veya Bahadır Bozca'dan alabilirsin.

Bu forumu takip ederek buluşma yerlerini ve zamanlarını görebilir ve bize katılabilirsin.

Şimdiden sana kazasız kırımsız uçuşlar ve uzun bir modelcilik hayatı diliyorum.

Bu forumda aklına gelen her konuda soru sormaktan çekinme.

Sevgiler

Barlas Aytaçoğlu.

mozeren
25-08-2009, 15:12
Sevgili Mehmet Can,

aramıza hoşgeldin, Barlas'ın dediği gibi uçakçıların arasına düşdün. Bu bir hastalık, bulaştığı zaman insanı bırakmıyor. İlk fırsatta görüşmek üzere

sevgiler

Murat