PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayram Buluşmaları

baytacoglu
16-09-2009, 12:06
Sevgili arkadaşlar,

Forumumuz en azından bu haliyle çalışıyor gibi. Buraya ulaşabilen arkadaşlarla yazışmaları yapabiliriz.

Malumunuz üzere bu hafta sonu Arife ve Ramazan Bayramı başlıyor. Ben Mersin'de olacağımdan acil ameliyat ...v.s. gibi durumlar olmadığı sürece uçuşlar için müsaitim.

Cevaplarınızı bekliyor, şimdiden tüm arkadaşlara mutlu ve sağlık dolu nice bayramlar diliyorum.

Sevgiler

Barlas.

doganaksu
16-09-2009, 16:40
Bu bayram Mersin'e gelemiyorum tüm arkadaşların Ramazan Bayramını kutlarım.

ruzgar
16-09-2009, 21:59
sevgili doslar bir süredir aranızda bulunamadım işallah önümüzdeki ilk buluşmada bende aranızda olmak istiyorum
şimdiden ramazan bayramınızı kutlar bütün bayramlarda buluşmak dilegiyle
sevgiler burçin.

pcokum
17-09-2009, 20:26
Bayramın 2. ve 3. günü bende müsait olabilirm sanırım. Buradan net olarak tekrar bildireceğim.

baytacoglu
20-09-2009, 21:34
Yarın ne yazık ki müsait olamıyor ve uçuşa gidemiyorum.

Bayramın son günü yine uçabiliriz sanıyorum.

Sevgiler

Barlas.

encore
22-09-2009, 00:16
Bayramın 3. günü, yani yarın uçuşa gidecek olan arkadaş varmı ?

Hem bayramlaşma, hem uçuş... ne dersiniz?

Gidecek olanlar varsa Bora ve ben geleceğiz.

Sevgiler, selamlar, saygılar, şeker gibi tatlı bayramlar.

Safa.

encore
22-09-2009, 00:22
Bu arada yazmayı unuttum, bugün akşam üzeri saat 18 den hava tamamen kararıncaya kadar (19:15) deli rüzgara rağmen BORA-V3 ile (son versiyon) çok güzel uçuşlar yaptık. Bu versiyon çok fazla akrobatik oldu. Görmenizi isterdik.

Safa.

baytacoglu
22-09-2009, 09:01
Bu arada yazmayı unuttum, bugün akşam üzeri saat 18 den hava tamamen kararıncaya kadar (19:15) deli rüzgara rağmen BORA-V3 ile (son versiyon) çok güzel uçuşlar yaptık. Bu versiyon çok fazla akrobatik oldu. Görmenizi isterdik.

Safa.

Safa hocam, bugün saat 13.00 gibi üniversite sahasında olacağız gibi görünüyor.
benim telefonum 5553600202. Gerekirse haberleşiriz.

Sevgiler

Barlas.

nmt
22-09-2009, 13:23
Bir süredir İstanbul'da oluşum ve ev arama çalışmaları içinde bulunmamdan dolayı forumdan epeyce uzak kaldım. Düzenimi tam olarak kuramadığımdan (yerleşme çabaları ;D ) internete girme şansı bulamıyorum.. Burdan herkesin bayramını kutluyor ve kırımsız uçuşlar diliyorum. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle..

Saygılar..

Mert

baytacoglu
22-09-2009, 21:26
Bir süredir İstanbul'da oluşum ve ev arama çalışmaları içinde bulunmamdan dolayı forumdan epeyce uzak kaldım. Düzenimi tam olarak kuramadığımdan (yerleşme çabaları ;D ) internete girme şansı bulamıyorum.. Burdan herkesin bayramını kutluyor ve kırımsız uçuşlar diliyorum. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle..

Saygılar..

Mert

Mert,
Sana kolaylıklar diliyor ve Bayramını kutluyoruz.

cengizburma
27-11-2009, 15:00
hocam iyi bayramlar diliyorum.uçuş zamanı ve yeri belli olursa ben her zaman hazırım.sonsuz selamlar.