PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21-22 KASIM 2009 BULUŞMALARI

baytacoglu
18-11-2009, 11:28
Sevgili arkadaşlar,

Meteoroloji verilerini veriyorum

Cumartesi:Parçalı bulutlu, 22 derece, rüzgar Kuzeyden 7 km/s

Pazar: Az bulutlu, 22 derece, rüzgar güneyden 8 km/s

Eh Kasım ayında bu havayı bulan modelci ne yapar?

UUUUUUUUUÇÇÇAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRR!!!!!!

Cumartesi çok katılım olmazsa Üniveriste buluşması olabilir.

Hafta sonuna kadar yağış olmayacağına göre eğer kapılarını yaptırabilirsek Pazar gün Halkentte buluşalım diyorum.

ÖÖÖÖNNNNNEEEEERRRRİİİLLELLEEEEEERRRRRRRRR LLLÜÜÜÜÜÜTFEEEEENNNNNNN!!!! :D :D :D

Sevgiler

Barlas.

doganaksu
18-11-2009, 19:44
Barlas Hocam, orada olmayı ne çok isterdim. :'( Ama Antepteyim bayram haftası buluşma olur mu?
Bayramda inşallah oradayım. ;D

mozeren
18-11-2009, 23:03
Bu hafta bende buradayım umarım göklerle buluşacağım

:) :) :)
sevgiler Murat

baytacoglu
18-11-2009, 23:46
Barlas Hocam, orada olmayı ne çok isterdim. :'( Ama Antepteyim bayram haftası buluşma olur mu?
Bayramda inşallah oradayım. ;D

Doğan bey,

Ben Bayram'da burada olacağım gibi görünüyor çünkü Ankara'dan misafirim geliyor. Uçuş'a muhakkak gideriz ama bunu ne sıklıkta yapabiliriz bilemiyorum doğrusu. En azından kendim için bilemiyorum... Ancak her fırsatı da değerlendireceğimizden kuşkunuz olmasın.

Görüşmek dileğiyle...

Sevgiler

Barlas.

pcokum
19-11-2009, 00:00
Bu hafta sonu için benim Dolphini yetiştirmeye çalışacağım. İnşallah yetişir de hafta sonu ilk uçuşunu yaparız.

ruzgar
19-11-2009, 19:32
barlas hocam cumartesi ilk satler işe başlamadan ben de katılmak isterim cumartesi nerede buluşma olacak?
burçin

baytacoglu
20-11-2009, 01:11
Şimdilik Murat ve ben varız gibi bu durumda Üniversitede buluşuruz diye düşünüyorum

Barlas.

encore
20-11-2009, 21:11
Sabah ben geliyorum. Karbon gövde son ayarlarıyla mükemmel performans verdi. Yarın görücüye çıkabilir. ;) (Dün deneme uçuşu yaptımda) ;D

Herkese sevgiler saygılar.

Safa.

pcokum
21-11-2009, 15:16
Arkadaşlar ben maalesef bu hafta sonu katılamayacağım. 3 gündür soğukalgınlığı ile boğuşuyorum. Sizlere kazasız kırımsız uçuşlar dilerim.

baytacoglu
21-11-2009, 16:14
Pınar kaptanım, geçmiş olsun.

Önce Sağlık. Uçuş sonra da olur.

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
21-11-2009, 16:17
Sevgili modelci arkadaşlar

Yarın (Pazar) günkü buluşma HALKKENT PİSTİNDE olacak

Tüm katılımcıların bol modelle gelmeleri rica olunur.

Sevgiler

Barlas.

mozeren
21-11-2009, 23:34
Barlas bildirmiş Halk kenteyiz haydi katılım...........

pcokum
22-11-2009, 21:45
Yahu arkadaşlar, hastayız katılamadık diye hafta sonu raporlarından da mı mahrum kalacağız :) Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, uçuş nasıl geçti onu anlatın bari...

baytacoglu
22-11-2009, 23:36
Eh valla sen kaşındın ben de anlatiyrem ;D

Murat'ın Katananın havada yakıt hortumu koptu ve dahi küt düştü. Sağ yatay stabilizer kırıldı, sol kanatta da hafif hasar var. Tucano maazallah muhteşem uçuşlar yaptı.

Benim Mustang olmadık numaralar çekti, özellikle her inişimizde burun üstü toprağa saplandı. Fazla hasar yok, bir sonraki uçuşa hazır hale getirildi.

Yak 54 yeni Saito 125a motoruna alışmaya çalışıyor. 3palli pervane ile görüntü çok scale oldu. Son uçuşta onun da arka teker jantından sıyrılmış. Yarın da onu halletmeye çalışacağım.

Ramazan Extra ile bir uçuş yaptı ama uçağın motorundaki zengin ayarı iğnes pervanenin rüzgarıyla kendi kendine dönmekte edi ve maalesef yukarıda da aynı şeyi yapınca emergency indidi.

Bahadır yeni kurduğu Calmato modelinin rodajını yaptı. Bir sortide uçurdud.

Günün en büyük çıkışı sayın Emniyet Müdürümüz Sadık Bey'den geldi. Sabah Domino Traineri uçuran müdürüm biz ayrılamk üzereyken Calmato ile gelmez mi? Bir de cilası olarak onu uçurdu ve biz de syrettik

Güzep bir gündü. Sevgiler

Barlas.

pcokum
22-11-2009, 23:47
Vallahi kaçırdığıma üzüldüm. Aksiyon dolu bir gün olmuş. Murat hocam a geçmiş olsun. Ama eminim Katana'yı eskisinden daha iyi uçar hale getirecektir. Sizin Mustag'a bir modifiye yapmak lazım sanırım. Retract ları devre dışı bırakıp bir boy büyük tekerlek mi taksak acaba ??? Sadık müdürüm de hızlı uçuculardan oldu anlaşılan :) Ramazan bey'e geçmiş olsun, Bahadır bey e de hayırlı olsun...

encore
24-11-2009, 22:22
Nöbet çıkışı aşırı yorgunluk vardı, evi ancak tutturabildim. Bu nedenle pazar günü Halkkent pistine gelemedim.
Murat Hocanın Katana'sına gerçekten üzüldüm. Geçmiş olsun. Hareketli bir uçuş gününü kaçırmışım. Sağlık olsun.

Hepinize sevgiler saygılar.

Safa.

ruzgar
26-11-2009, 20:38
murat hocam katana için gerçekten üzüldüm geçmiş olsun.
bütün modelci doslarımın kurban bayramınıkutlar nice bayramlarda beraber olmak dilegiyle sevgiler
BURÇİN.