PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6-7 Mart Uçuşları

baytacoglu
28-02-2010, 21:27
Sevgili arkadaşlar

Bu hafta sonunda uçakların bakım ve ikmal işleri ile iştigal etmek durumuda kaldık ne yazık ki... Aslında şikayetçi değilim çünkü ben Corsair ve Katana uçaklaı dışında tüm uçakların alıcı sistemlerini Lipo'ya çevirdim. Yani bayağı uğraştım. Ancak uçuş yapamayınca da eller iyicekaşındı.

Önümüzdeki hafta sonu umarım güzel birhava olur ve uçabiliriz.

Hepinize sağlıklı, başarılı ve güzel bir hafta diliyorum.

Sevgiler

Barlas.

mozeren
01-03-2010, 17:43
Bu hafta yağmur müsade etmedi, haftaya da ben Ankardayım, neredeyse bir ay olacak uçamadım :'( :'( :'(

İnşallah bu hafta siz uçarsınız, kazasız kırımsız günler

Murat

encore
04-03-2010, 00:15
Cumartesi katılamam, çalışıyorum. Pazar günü kısmet olursa katılabilirim.

Safa.

baytacoglu
05-03-2010, 13:56
Sevgili arkadaşlar,

Bugün yağan yağmur nedeniyle yarınki Halkkent programı kendiliğinden iptel olmuş bulunuyor.

Bu durumda eğer yağmur yağmazsa ben yarın saat 09.00 gibi üniversitede olmayı planlıyorum.

Ellerim kaşınmaktan bir hal oluyor.

Sevgiler

Barlas. 8)

pcokum
06-03-2010, 17:06
Merhaba arkadaşlar;

7 Mart pazar uçuşları nerede gerçekleşecek, yine üniversitede mi?

baytacoglu
06-03-2010, 19:05
Arkadaşlar, Ben bugün sabah saat 9'da üniv.'e gittiğimde yaklaşok 50 kişi sahada antrenman yapıyordu. Gğn boşa geçti.
Yarın da zamanım 11.30a kadar msait.

Ben halkkent diyorum

Fikirleri alalım

Barlas.

pcokum
06-03-2010, 19:08
Benim için fark etmez, pist çamur olmaz nasılsa. Her ihtimale karşı pist dışı içinde yedek ayakkabı getiririm olur biter. O kadar malzeme taşıyoruz, fazladan bir çift ayakkabıdan bir şey olmaz :)

hayvanbey
06-03-2010, 20:36
ben yarın katılmak istiyorum en azından sayın abilerimiz ile sohbet etmek için gelebilirm.Benim heli pelt oldu hafta içi..sizleri izlemeye gelicem yarın sabah. :) modelsiz geçiricem bu ayı anladığım kadarıyla.kesin yarın halkkenttemiyiz ? netleştirirsek sevinirim.

pcokum
06-03-2010, 20:50
Yarın Halkkente olacağız. Adres kesinleşti sanırım. Saat 09:00 gibi ben orada olmayı planlıyorum.

Bu arada geçmiş olsun Sonat. Üzüldüm senin CopterX'in durumuna. Hiç bir şey kurtulamadı mı?

baytacoglu
06-03-2010, 22:23
Sevgili Sonat,

çok üzüldüm. Canın sağolsun da insan üzülüyor be yav...

İnşallah daha güzel bir model toplarsın.

Aslında sana bir 600'lük Trex güzel yakışır be kardeşim.

Yarın saat 9 gibi Halkkentteyiz bir aksilik olmazsa.

Sevgiler

Barlas.

hayvanbey
06-03-2010, 22:45
Teşekkürler barlas abicim :) üzülmedim desem yeridir niye dersen eskiden hoverdayken kırıyorduk.Şimdi alan turu atarken düşüyor artık ilerliyorum ufak ufak bahadır abi söylüyordu alan turlarında 3 4 kere aksilik yaşarsın demişti sorun yok :) bakalım.yarın sabah görüşmek dileğiyle bisiklete atlayıp gelicem güzel de spor olur bana :).