PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Motorlar (Os Max 46 FX - Os Max 61 FX- Os Max 55 AX 2. El)

cansung
10-03-2010, 19:52
Os Max 46 FX 2. EL kompresyonu iyi durumdadır. 100 TL
Os Max 61 FX 2. EL kompresyonu iyi durumdadır. 130 TL
Os Max 61 FX 2. EL kompresyonu iyi durumdadır. 150 TL

Şehir dışında olduğumdan hemen gönderemem :) Almadan önce detaylı resim isteyin ama hemen değil :)
Motoru al çalıştır beyenmezsen hemen aynı gün kargola ama kargo senden :)

hanifi
27-06-2010, 17:05
cansung bey ben sivastan hanifi elinizde bulunan motorlar halen mevcutmu özellikle 46.....olan

saygılar....hanifi

cansung
28-06-2010, 02:23
Evet hepsi elimde mevcut.

_stuka_
28-06-2010, 11:50
cansun bey selamlar. hanifi bey ile irtibat halndeyim. kendisi modelcilik konusunda yalnız kalmış ve destek görememişlerden birisi malesef. elektrikli oyuncak mağazası işi diyebileceğim birkaç model almış kendisine ve kırmış doğal olarak.. O'na ben söyledim hocm al bi patlar motor da sana bir trainer toplayalım diye. sanırsam aklına yatmış olacak. motor için ararız yakında diye sanıyorum. önce hanifi bey ile bi görüşiim size dönücem.
saygılar
selamlar

cansung
28-06-2010, 22:02
Elimde hiç montajı yapılmamış Exce200 Trainer uçakta var :)

_stuka_
29-06-2010, 02:05
cansun bey .. ilginize tekrardan teşekkür ederekten tekrar kısmını açıkliim. kişisel ileti yollarken ya ben bi hata yaptım ya da dengesiz internetim bi iş becerdi.. ne se.. elim üşenmedi allahtan yaziim bi daha :)
exce 200 fikri bence hoş ama hanifi bey ile görüşemedim daha. hafta sonufalan dedik. işler bitmiyo nedense ! bu hafta da büt.lerim başladı :( kahrolası tembel öörencilerin - ki bunu can-ı yürekten söölüyorum- son çırpınışları :) ben gövdeden de bahsedecem kendisine .. kendisinin asıl sorunu elektronik bölümünün finansmanı. geçenlerde "başalngıç düzeyi tavsiyeleri"nde konusulkduğu gibi başlarken asıl sorun kumanda elketroniği kısmı .. bizlere başlangıçta asıl para harcattıran mevzuu :) maalum .. işimiz çok dediim gibi bu hafta sonu en geç dönücez size .. saolun..