PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27-28 MART 2010 BULUŞMALARI

baytacoglu
21-03-2010, 15:37
Sevgili arkadaşlar,

Bu hafta sonu Nevruz nedeniyle uçuşlarımızı sadece Cumartsi yapabildik ancak önümüzdeki hafta sonu umarım daha güzel geçer.

Ben davet etmek durumunda olduğum misafirlerim nedeniyle Cumartesi katılamayacağım ancak pazar gün her şey yolunda giderse uzunca bir süre pistte olmayı planlıyorum.

Herkese iyi ve güzel bir hafta diliyorum.

Sevgiler

Barlas.

mozeren
21-03-2010, 19:24
Bir aksilik olmaz ise ben cumartesi ve pazar uçuş için müsait olacağım, herkese iyi haftalar

Mehmet Can TUĞAN
25-03-2010, 12:13
Şu sınavlar hayrlısıyla bi bitseydiiii...... ??? ??? ???

Sİzlere kazasız kırımsız güzel uçuşlar dilerim.

mozeren
26-03-2010, 16:35
Arkadaşlar meterolojiye göre hava iyi ben sabah 8.30 dan itibaren halk kent pistindeyim. Modelci dostlarıyla görüşmek üzere

Sevgiler

Murat

alikabus
26-03-2010, 21:32
Arkadaşlar meterolojiye göre hava iyi ben sabah 8.30 dan itibaren halk kent pistindeyim. Modelci dostlarıyla görüşmek üzere

Sevgiler

Murat

abi çok erken değilmi ya bi pazarımız var hanımla bi kahvaltı etseydik bari :)))

baytacoglu
26-03-2010, 22:46
Hocam modelcilik ruhu böyle, bizim de hanım var ama uçak deyince kahvaltıların saatini kaydırıyoruz. valla ;D ;D

baytacoglu
27-03-2010, 14:26
Bahadır hocam,

Geçmiş olsun. Nedir sendeki bu talihsizlik hocam. Arka arkaya geldi. İnsanın morali çok bozuluyor doğrusu.

Canın sağolsun. Umarım motor ve elektroniklerin sağlamdır.

Sevgiler

Barlas.

alikabus
28-03-2010, 22:48
barlas abi geçmiş olsun ilk geldiğim günde kırım yaşadın. ama olsun ben çok beğendim. en kısa zamanda aranıza katılacağım. tekrar geçmiş olsun

alikabus
28-03-2010, 22:52
murat abi seni de tebrik ediyorum. senden güzel teknikler öğreneceğime eminim.
bir sonraki buluşma ne zaman bu arada.

baytacoglu
28-03-2010, 23:01
barlas abi geçmiş olsun ilk geldiğim günde kırım yaşadın. ama olsun ben çok beğendim. en kısa zamanda aranıza katılacağım. tekrar geçmiş olsun

Ali teşekkür ederim.

Kırım önemli değildi çünkü bu uçak bir ay önce ortadan ikiye bölünmüştü. Ben de tamir edip bugün uçurdum. Böyle bir şey olabileceğini bilerek uçağı limitlerine zorladım dolayısıyla da bu oldu. İşin doğrusu önemli olan motorun bir şe olmaması.

Motor 400TL , alıcı 100 Dolar, uçağın boşı 280 TL. Bunları göz önüne alınca elektronik uçaktan önemli.

Başka bir uçak yapar malzemeleri onda kullanırız.

Sevgiler

Barlas.

pcokum
29-03-2010, 00:53
Geçmiş olsun Barlas hocam. Ama gerçekten limitlerde uçuyordu bugün o uçak. Gökler yeni Mustang i bekliyor Barlas hocam. Yada beklet Mustang i gel sana bir elektrikli B25 toplayalım. Nasıl olsa elektrikli ekipmanın çoğu var.

ruzgar
29-03-2010, 01:20
Barlas ve bahadır hocama geçmiş olsun.

baytacoglu
29-03-2010, 08:46
Geçmiş olsun Barlas hocam. Ama gerçekten limitlerde uçuyordu bugün o uçak. Gökler yeni Mustang i bekliyor Barlas hocam. Yada beklet Mustang i gel sana bir elektrikli B25 toplayalım. Nasıl olsa elektrikli ekipmanın çoğu var.

Hiç fena fikir değil valla!!! :D

mozeren
29-03-2010, 14:21
Alicim teşekür ederim ilk fırsatta seni aramızda tekrar görmek isteriz

Sevgilerle

sarıkaya
30-03-2010, 17:50
Barlas hocam geçmiş olsun hangi uçak kırım geçirdi.Cumartesi Bahadır hocanın kırımına üzülmüştük arkadan sen de
yaşamışsın.Bu son olur inşallah.

baytacoglu
30-03-2010, 17:59
Barlas hocam geçmiş olsun hangi uçak kırım geçirdi.Cumartesi Bahadır hocanın kırımına üzülmüştük arkadan sen de
yaşamışsın.Bu son olur inşallah.

Ramazan hocam, çok önemli değil. Biliyorsun Mustang ortadan ikiye bölünmüştü zaten. Aslında ben onu pert edecektim ama arkadaşlar ısrarla tamir et deyince ben de yaptım. Sonra sahaya getirip uçurduk ancak tahmin edebileceğin gibi biz uçurunca sonuna kadar dayandık ve loop'a girerken kanat katlanıp kırıldı. Uçak da viril ile çakıldı. Bu sefer tam pert oldu anlayacağın. Ben de herşeyi söküp kalanı çöp poşetine koydum ve Adese'nin önünde duran çöp bidonuna attım.

Dileklerine katılıyorum umarım son olur.

Teşekkürler.

Barlas.