PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mersin de Rc otomobil kullanan varmı

alikabus
22-03-2010, 12:34
Merhaba benimde daha önce satmak istediğim ancak şu sıralar yeniden heves etmem nedeniyle vazgeçtiğim RTR 3 evo nitrolu bir subarum var. Mersinde pist varmı önce bunu sorayım. ben bir türlü bulamadım. nasıl bir memleketse ne gerçek otomobillerimize, nede model araçlarımıza yol bulabiliyoruz heryer delik deşik. burası nasıl bir şehir oldu yahu.
vay arkadaş ya !!!!!!!!!!!!!!!

baytacoglu
22-03-2010, 12:39
Ali bey, hoşgeldiniz. :)

Mersinde araba kullananlar var. Eğer bu foruma girerlerse mesajınıza yanıt alabilirsiniz.

Aracınız on-road bir araçsa onları en çok marinada sürüyorlar. Off road bir araçsa bizim halkkentteki uçak pistimize de gelebilirsiniz. Pistimiz topraktır ancak silindirlenmiş bir pisttir. Belki işinize yarar.

Belli mi olur bakarsınız uçak ya da heliye de heves edersiniz ;D

Sevgiler

Barlas. 8)

cansung
22-03-2010, 15:43
Ben Mersinde araba işini bırakmadan önce Denizhan 2 karşısındaki Gokart pistinde oynuyorduk, tabiki gerçek pist gibi olamaz ama kötünün iyisi.

pcokum
22-03-2010, 16:38
Ali bey, foruma hoşgeldiniz. Subarı kep olduğuna göre aracınız onroad olsa gerek. Bu tip araçlar için en uygun yer marina. Orada pazar günü arabası olan arkadaşlar buluşuyorlar. Ama yine de siz ziyaret için de olsa Halkkent pistine de gelin. Her arabacı bir gün uçak kullanır, erkenden başlamak daha iyi olur :)

alikabus
26-03-2010, 21:39
Ali bey, hoşgeldiniz. :)

Mersinde araba kullananlar var. Eğer bu foruma girerlerse mesajınıza yanıt alabilirsiniz.

Aracınız on-road bir araçsa onları en çok marinada sürüyorlar. Off road bir araçsa bizim halkkentteki uçak pistimize de gelebilirsiniz. Pistimiz topraktır ancak silindirlenmiş bir pisttir. Belki işinize yarar.

Belli mi olur bakarsınız uçak ya da heliye de heves edersiniz ;D

Sevgiler

Barlas. 8)

barlas bey merhaba.
bende çağdaşkentte oturuyorum. halkkent pisti bana çok yakın bu hafta geleceğim. saat verinde heves ettiğim helikopterlere bi yakından izleyeyim. bu arada adana zet model teoman beyle hafta içi tanıştm. bir heli sordum baya bi yardımcı oldu

alikabus
26-03-2010, 21:40
Ali bey, foruma hoşgeldiniz. Subarı kep olduğuna göre aracınız onroad olsa gerek. Bu tip araçlar için en uygun yer marina. Orada pazar günü arabası olan arkadaşlar buluşuyorlar. Ama yine de siz ziyaret için de olsa Halkkent pistine de gelin. Her arabacı bir gün uçak kullanır, erkenden başlamak daha iyi olur :)

pınar hanım hafta sonu (pazar) buluşma olursa katılmak isterim.

baytacoglu
26-03-2010, 22:47

pınar hanım hafta sonu (pazar) buluşma olursa katılmak isterim.

Dikkaaattt Pınar BEY olacak

Pazar gün buluşma olacak. Ben de katılacağım

Barlas.

alikabus
27-03-2010, 14:35

Çok özür dilerim pınar abi kusura bakma :)

pcokum
27-03-2010, 20:59
Rica ederim olur böyle şeyler.

rc_pilot
01-04-2010, 12:26
Hafta Sonları Biz Marinada Buluşuyoruz. 2 aydır kimsede tık yok işler güçler benım dersler .vb yeni tamiya tt01 kit aldım yaptım öyle duruyor daha kullanamdım bile. yeni birtane 3d uçak yapcam zaman yok, malesef herhangi arabayla ilgili bir faliye olduğunda size haber verebilirm burdan yazarak,
iyi günler

darkyamaha
24-04-2010, 02:15
merhaba biz 9 mayısta marinadan buluşam düzenleyceğiz içeriği ve saati buluşmalar kısmına yazdım rc car meraklılarını bekleriz:)