PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gıpta ve tebessüm :)

_stuka_
24-04-2010, 23:45
buluşmanın eşiğinde heyecanlı ve keyifli Mersin modelci eşrafına başarılar diliyorum Sivas'tan :)
(nası Barlas Hocam ? sizin orada modelciliği seven, bu noktada güzel armoniler yakalayan, bir gurup olduğunuzu; sizin de sadece bu grubun bir üyesi olduğunuzu; ve tüm bu olan bitenin güzel bir ekip çalışması olduğu gerçeğini kavrayabilmiş miyim ? ) :)
böylece orada emeği gecen .. henüz tanımadıkmadıklarım dahil hepsine .. herkese saygı ve selamlarımı sunuyorum. bu yaptığınız gercekten cok güsel bir şey!
darısı basımıza :) çalışıyoruz !
ozan.

baytacoglu
25-04-2010, 21:02
Ozan hocam, sağolun

Çok teşekkür ederiz.

Bugün gerçekten görülmeye değer bir gün oldu. Biz tüm ekip toplandık. Adana ekibi çok büyük bir katılım gerçekleştirdi ve çok güzel uçuşlar seyrettik. Genci yaşlısı bir arada olduk. Bizden tecrübeli modelcilerin güzel akrobasilerini izledik.

Gerçekten darısı başınıza demek istiyorum. Bu gazla biz bir yılı geçirir seneye ikinci şenliği yaparız inşallah.

Sevgiler

Barlas.

mozeren
26-04-2010, 13:59
Ozan hoca,

Gerçekten güzel bir şenlik oldu, ama aynı duyguları hisseden bir ekip olduğu zaman tüm hafta sonları da şenlik havasında geçiyor. Darısı 2. şenliğin başına

sevgilerle

Murat

pcokum
26-05-2010, 19:27
Ozan bey, adminlere rica etseniz de Sivas buluşmaları için bir bölüm açsalar, sizin de aktivitelerinizi fotoğraf ve video eşliğinde bizde takip etsek :)