PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 8-9 Mayıs 2010 Buluşmaları

mozeren
03-05-2010, 13:52
Geçen Hafta sonu Ankara da olmam nedeniyle uçuş yapamadım ama insan hafta başından sonunu düşünüyor. Herekese iyi haftalar, güneşli bir hafta sonu bizi bekliyor görüşmek üzere herkese sevgiler.

Murat 8)

baytacoglu
03-05-2010, 21:51
Ben de bir aksilik olmazsa Decathlon ve Corsair uçaklarımla katılmak istiyorum.

Ne yazık ki bugün akşam üzeri tüm uğrtaşmalarıma rağmen yeni YAK'ı arabaya sığdıramadım. Bu durumda ya arabay değiştireceğim ya da uçak yatmaya devam edecek. Bakalım hangisi?

Sevgiler

Barlas.

_stuka_
06-05-2010, 12:08
güneşli günler izinle olsun diyoum Murat hocam ..

hocam selam (Barlas) :)
o bahsi geçen YAK Theoman'dan mı ? merakıma mucip oldu da. O'nun sattım dediği zamanlardan sonra ben sizin YAK tan bahsetiiğinizi farkettim de senkron açısından. eğer o uçak ise, uçuşunu izledim ben onun, harika bişey! o gün de zaten panelvan tarzı bi arabayla taşımışlardı biraz büyük yani biliom :)
saygılar .. Ozan

mozeren
06-05-2010, 14:20
Sevgili Ozan,

O bahsettiğin YAK 54, Barlas'ın YAK'ı değil bu YAK'ı 50 cc olarak Barlas kendi topladı ancak model herşeyiyle aynı ama nereye sığdıracağını oda bilmiyor :'(

Murat

baytacoglu
06-05-2010, 14:59
Ozan hocam,

Teoman'ın sattığı YAK'ın 1/1 aynısı. Onun uçağında 55 DLE motor vardı benimkinde FTL (Turnigy) 52. Yani Teoman uçağı satmadan ben bunu neredeyse bitirmiştim. Şu anda uçuşa hazır ancak arabaya sığdıramıyorum. Taşıma sorunu var yani... Bakalım nasıl çözeceğiz.

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
06-05-2010, 19:21
Sevgili arkadaşlar,
Cumartesi hava uçuşa müsait görünüyor ben de karar değiştirdim, kısmetse Tiger Moth ve Decathlon uçaklarımla pistte olacağım.

Pazar gün hava biraz daha elverişsiz gibi o yüzden Cumrtesiyi daha iyi değerlendirmek lazım. Ayrıca anneler günü nedeniyle biraz evde takılmak da gerekebilir Pazar gün...

Sevgiler

Barlas. :)

mozeren
06-05-2010, 20:55
Cumartesi ben sukhoi-31 ve tucano ile pistte olacağım

pcokum
06-05-2010, 21:21
Yetişirse Ultimate 40, yetişmezse Dolphin 40 ile Cumartesi pistteyim kısmese.

ruzgar
06-05-2010, 23:33
pazar günü öğlene kadar bende trainer ile katılmak istiyorum.

alikabus
08-05-2010, 15:30
Ozan hocam,

Teoman'ın sattığı YAK'ın 1/1 aynısı. Onun uçağında 55 DLE motor vardı benimkinde FTL (Turnigy) 52. Yani Teoman uçağı satmadan ben bunu neredeyse bitirmiştim. Şu anda uçuşa hazır ancak arabaya sığdıramıyorum. Taşıma sorunu var yani... Bakalım nasıl çözeceğiz.

Sevgiler

Barlas.

Barlas abi bende kangoo var pazar günü gelip alayım seni :))

baytacoglu
08-05-2010, 20:51
Ali hocam yoksun ortalarda nicedir.

Teklifin için çok teşekkürler bunu dikkate alacağım. Çok sağol.

Ama yarın anneler günü dolayısıyla ben sabah erken gidip (8.30) 11.30 gibi ayrılacağım.

Başka bir zaman inşallah.

Tekrar teşekkürler.

Sevgiler

Barlas.

alikabus
09-05-2010, 13:05
Ali hocam yoksun ortalarda nicedir.

Teklifin için çok teşekkürler bunu dikkate alacağım. Çok sağol.

Ama yarın anneler günü dolayısıyla ben sabah erken gidip (8.30) 11.30 gibi ayrılacağım.

Başka bir zaman inşallah.

Tekrar teşekkürler.

Sevgiler

Barlas.

barlas abi yaklaşık 20 gündür erzincandaydım. bu hafta da fuar dolayısıyla istanbuldaydım yeni geldim. şimdi de rc otomobil şenliğine gidicem haftaya aranızda olacağım inşallah