PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 29-30 MAYIS BULUŞMALARI

baytacoglu
26-05-2010, 11:34
Sevgili arkadaşlar,

Bu hafta sonu için meteo'nun ağzından sankim de bal damlıyor. O yüzden iyi değerlendirmek lazım

Lakin, Cumartesi günü bizim ufaklığın dersane sınavı saat 10.00'da yapılacakmış ve onu Faris Kokulu İlköğretim Okuluna götürmek gibi bir yükümlülüğüm var gibi görünüyor. Bu durumda benim uçuş için sabah saatlerini kullanma şansım pek olamayacak gibi görünüyor. Gelişmeleri yine paylaşırım.

Pazar içinse şimdilik bir engel görünmüyor.

Görüşmek dileğiyle

Sevgiler

Barlas.

pcokum
26-05-2010, 13:36
Hafta sonuna inşallah benim Dolphin hazır olur da doya doya uçarım. Malum geçen hafta sonu hem cumartesi hemde pazar 3 er saniyeden toplamda 6 saniye uçtum. Ona da uçmak denirse :)

Bu arada diğer iller için de buluşmalarda alt başlıkların açılması iyi olmuş :)

mozeren
26-05-2010, 14:02
aksilik olmazsa +++++++1

baytacoglu
26-05-2010, 15:23
Arkadaşlar bu arada pistin bütün otları söküldü. Pist pırıl pırıl ancak bir arazöz su yaptırırsak şu kabaranlar otursun.

Arazöz işi yapan tanıdığı olan var mı?????????????????????? ??? ???

Barlas.

pcokum
26-05-2010, 16:23
Barlas hocam, ilginize sağlık. Şu otların temizlenmesi çok iyi oldu. Bildiğim kadarıyla özel olarak adam gönderildi oraya. Bu işle ilgili maliyet ne ise ortaklaşa karşılayalım bence.

Arazöz konusunda benim maalesef bir tanıdığım yok. :(

ruzgar
26-05-2010, 19:29
pınar abi sana katılıyorum, barlas hocam lütfen o pist hepimizin ne gerekiyorsa buluşmada bende payıma düşeni ödemek istiyorum.

baytacoglu
27-05-2010, 00:32
Sevgili arkadaşlar,

Sağolun, bildiğim kadarıyla Murat yapan kişiye 100 tl verdi. Ben Murata 50 TL verdim. Herkes bir katkı yapmak isterse tabii ki yük daha az olur ya da isterseniz böyle olur bu seferlik, gelen defa yaptıracağımızda sizler katkı koyar bizi dinlendirirsiniz. Sonuçta dediğiniz gibi hepimizin uçuş alanı. ;Her şeyi de beraber yaparız. Sefasını da cefasını da...
Desteğiniz için gerçekten içten teşekkürler.

Şu arazöz işi bir yapabilirsek iyi olacak bir şey çünkü çapaladıkları yerdeki toprak un ufak kabarmış ve yumuşamış. Uçakların takılma ihtimali var. Sularsak toprak oturacaktır.

Bakalım halldebilecek miyiz?

Sevgiler

Barlas.

mozeren
27-05-2010, 15:50
Arkadaşlar otları temizleyen adama 100 TL verdim birde otların fazla çıktığı noktalar ot ilacı da yaptı bunuda pompa ile sıkmış umarım işe yarar ilaç ta 15 tl ama öyle görülüyorki, pistlerimiz çoğalsada elbirliği yapmaz isek hiç bir pist adam gibi olmaz hepsi ottan ve toz topraktan girilmez duruma gelir. Sonuçta hepimiz elimizden gelen katkıyı sağlarsak modelcilik işini zevkle sürdürebiliriz. Açıkçası kimse konuyu açmadı ama 3-4 tane pist olacağına güç birliği içinde yapılmış adam gibi birtane pist olsun yeter. Çünkü bu yerleri korumak, bakım vs işleri gerçekten zor. Modelcilik birlikte yapılırsa güzel herkese iyi haftalar

Hafta sonugörüşmek üzere

Murat

FUNS
27-05-2010, 17:58
ellerinize saglik tabiki temiz bir pist yumusak inis kirimsiz ucuslarin etkenlerinden biri bende ben daha ucuslara baslamadim ama simdilik sizleri izlemekle yetiniyorum ama guzel bir model ile ilk ucusuma az kaldi ins. :)

encore
27-05-2010, 22:35
Cumartesi günü aile hekimliği yer belirleme işlemleri yapılacağından, pazar günü de nöbetçi olduğumdan katılamayacağım.
Murat ve Barlas Hocam, payımıza ne düşüyorsa katkı da bulunmak isteriz. Elinize emeğininize sağlık. Sağolun.

Saygılar.

baytacoglu
28-05-2010, 09:09
Arkadaşlar, yarinki durumum netleşti. Ben yarın katılamıyorum. Başka bir mani olmazsa Pazar gün saat 08.30'da sahadayım.

Sizlere kazasız kırımsız zevkli uçuşlar diliyorum.

Sevgiler

Barlas.

FUNS
28-05-2010, 11:30
Benim Pazar Günü için bir etkinlik düşüncem var tabi saygı değer hocalarimda kabul buyururlarsa Pazar Günü bir aksilik olmadigi sürece Ben Gelirken Barbekü getirip sizlere Balık Izgara yapmayı düşünüyorum hem uçuş yapariz hemde bir degisiklik olur tüm sorumluluk bana aittir.

baytacoglu
28-05-2010, 12:20
Benim Pazar Günü için bir etkinlik düşüncem var tabi saygı değer hocalarimda kabul buyururlarsa Pazar Günü bir aksilik olmadigi sürece Ben Gelirken Barbekü getirip sizlere Balık Izgara yapmayı düşünüyorum hem uçuş yapariz hemde bir degisiklik olur tüm sorumluluk baba ait.

Sevgili Özer,

Biz bu konuyu önceden de birkaç defa konuştuk ancak bölgenin genel yapısı itibarıyla ve oradaki insanların kültür düzeyleri nedeniyle bu uygulamay pek uygun görmedik. Yani sahanın imaj olarak daha bir amaca yönelik bir yer, yani bir spor ve hobi alanaı olarak değerlendirilmesi ve etraftakilerin gözünde öyle algılanması ve bir piknik alanıymış gibi görülmemesi ve öyle algılanmaması daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.

Bunlar benim fikirlerim olup eğer çoğunluk farklı düşünürse elbette bana bir şey söylemek düşmez.

Düşüncen için çok teşekkürler ama böyle bir şeyi bir hafta sonu hep birlikte farklı br mekanda yapabiliriz diye düşünüyorum.

Sevgiler

Barlas.

mozeren
28-05-2010, 16:20
Ben aksilik olmaz ise cumartesi ve pazar sahada olmayı planlıyorum

Murat