PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5-6 Haziran 2010 Buluşmaları

mozeren
31-05-2010, 14:16
Güzel bir hafta sonunu arkasından pazartesi çalışmakta zor oluyor. Havalar ısınmaya başladı 15 hazirandan sonra yavaş yavaş yaz statüsüne geçmek lazım(erken gelmek), zaten sıcaklarda katılım düşüyor önümüzdeki hafta sonları aşırı sıcaklardan önceki son hafta sonları. Herkese iyi haftalar görüşmek üzere

baytacoglu
31-05-2010, 14:59
Benim tek endişem erken gittiğimizde insanların özellikle Pazar sabahlarında hala uyuyor olacakları ve uyanmak için uçak motoru sesinin hiç de istemeyecekleri bir ses olması. Yoksa ben de erken gidip erken ayrılmayı tercih ederim doğrusu.

Sevgiler

Barlas.

cansung
31-05-2010, 18:54
Abi emniyet açısından bina üstünde uçmayı yasak ederseniz bina tarafına çok fazla ses gitmez diye düşünmekteyim :)

FUNS
31-05-2010, 19:06
bence Pek Problem olmaz diye düşünüyorum ama yinede insan oğlu belli olmaz caddelerdede arabalar geçiyor ona bakicak olurlarsa zaten pisten anca 2 tane ucağimiz havalaniyor 10 tane ayni anda kalkış yapsa bile ses frekans degerleri bir arabanin gürültü desibeli kadar bile olmayacaktir.

baytacoglu
03-06-2010, 10:10
Sevgili arkadaşlar,

5 Haziran Cumartesi gün uçuşlara katılamayacağım. Başka bir aksilik olmzasa pazar gün aranızda olurum inşallah. Sizlere iyi uçuşlar diliyorum.

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
04-06-2010, 16:12
Sevgili arkadaşlar,

benim gündem de memleketin gündemi gibi hızlı değişiyor.

Bir aksilik olmazsa sabah saat 8.45 gibi sahada olurum diye düşünüyorum.

Sevgiler

Barlas.

mozeren
04-06-2010, 18:35
oley oley kaptanım

baytacoglu
05-06-2010, 17:34
Sevgili modelci arkadaşlar,

Bugün hava çok sıcaktı ancak gün gü zel geçti. Murat hocamın Su 31 artık motoruna da kaptanına da alıştı ve çok şık hareketler yapıyor. Pınar kaptanım Dolphin'i bir yunus kıvraklığında uçurdu. Safa hocam nöbet ertesi olduğundan biraz uçuştan geri kaldı. İnşallah yarın bu açık kapanacak. Bendeniz de yeni Spitfire uçağımın rodajını yaptım. Güzel bir gündü.

Yarın yeniden buluşmak dileğiyle..

Sevgiler
Barlas.

durlytaz
05-06-2010, 18:36
hocam beni unutmuşsunuz üzüldüm valla :'(

baytacoglu
05-06-2010, 20:23
Çocuğu dersaneden almak için çıkmak üzereyken aceleyle seni atlamışım sevgili Burak, özür diliyor ve bugünkü karma heli loop ve rolları ile ters hoverleri derhal ekliyorum.

Son derece keyif aldığım bir gün oldu.

Sevgiler

Barlas.

pcokum
06-06-2010, 00:10
Arkadaşlar, ben yarın maalesef yokum :( Benim kızın yarın SBS sınavı var. Ben sabah saat 9 da başlayacak zannediyordum. Saat onbir gibi belki uçuşa kaçabilirim diye düşünüyordum. Fakat sınav saat 10 da başlayacakmış. Bu durumda yetişmem mümkün olmayacak. Benim motorun son ayarlarını havada merak ediyordum ama haftaya kaldı. Sizlere yarın iyi uçuşlar dilerim. Umarım haftayı kazasız kırımsız kapatırsınız.

baytacoglu
06-06-2010, 15:13
Sevgili Pınar,

Umarım kızının sınavı en güzel şekilde geçmiştir. Bahtı açık olsun.

Bugün sevgili Murat kaptanım ve Devrim ile yine pistte idik. Hava kapalı idi dolayısıyla görüş güzel değildi. Murat hocamdan güzel SU 31 uçuşları izledik. Devrim de Sedonası ile üç güzel uçuş yaptı. İnişler Sedonanın süzülme kabiliyetinin fazlalığından dolayı az sıkıntılı idi ama bence çok güzel gidiyor. Devrim'e aramıza katıldığı için hoşgeldin diyor ve uzun soluklu bir modelcilik hayatı diliyorum.

Ben de bir Spitfire uçuşu ve yarım Decathlon uçuşu yaptım. Ne yazık ki Decathlon ters uçuşta yeterli kararlılıkta uçamadı ve alçakta olduğumdan kurtaramadım. Benim için kötü bir gün oldu. Yine tamir edecek bir uçağım var : :'( :'( :'( Hayırlısı...

Önümüzdeki hafta sonu Cumartesi küçük oğlumun SBS sınavı var ve ben de o günü ona ayıracağım. Bu yüzden Cumartesi için şimdiden kusuruma bakmayın. Anahtarı olmayıp da uçuş yapmak isteyen olursa benimle temasa geçebilir.

Herkese mutlu, sağlık ve kazanç dolu bir hafta diliyorum. Bir aksilik olmadığı taktirde haftaya pazara görüşmek dileğiyle

Sevgiler

Barlas.

NOT: Sevili arkadaşlar bir Arazöz ile pisti sulatabilirsek pist çok daha güzel olacak. Tanıdığı olan ya da ulaşabileceğimiz bir numara bilen haber verebilirse organize olalım.

mozeren
06-06-2010, 15:23
Güzel bir hafta sonu idi, her şeye rağmen renkli geçti herkese iyi haftalar Murat

pcokum
06-06-2010, 16:07
Barlas hocam, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah sizin oğlunuzun da önümüzdeki hafta olan sınavı iyi geçer. Decathlon için üzüldüm :( Umarım ciddi bir hasar yoktur. Eminim tamir sonrası eskisinden iyi olacaktır.

Devrim bey, hoşgeldiniz :). Kazasız ve kırımsız uçuşlar dilerim.

Bu hafta sonu fazla uçuş yapamadığım için önümüzdeki hafta sonunu sabırsızlıkla bekliyorum. Herkese iyi haftalar.