PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26-27 Haziran 2010 Buluşmaları

mozeren
24-06-2010, 09:17
Evet yaz sıcakları geldi ama bu hafta yaz ortalamalarına göre serin seyretti, hafta sonuda bu şekilde olacak, uçuş planlayanlar lütfeeeeeen yazın, uçuşlar birlikte olunca güzel, görüşmek dileğiyle.

:)Murat

baytacoglu
24-06-2010, 09:45
Sevgili arkadaşlar bu hafta sonu anne ve babam burada olduklarından ben gelemeyebilirim.

Cumartesi gelmeye çalışacağım ancak pazar pek parlak görülmüyor.

Sevgiler

Barlas.

pcokum
26-06-2010, 01:17
Sevgili arkadaşlar, benim bu hafta gelip gelemeyeceğim ancak bu saatte belli oldu. Maalesef bu hafta sonu aranızda olamayacağım :( Hepinize iyi uçuşlar dilerim.

baytacoglu
26-06-2010, 21:06
Bugün ben de biraz rahatsız olmama rağmen uçuşa katıldım, sevgili Murat kaptanım benzinli SU31 ile yine harikalar yarattı.

Ancak günün en tebrik edilecek elemanı bence Cengiz beydi çünkü Renegate ile oldukça kuvvetli rüzgara rağmen çok başarılı 4 uçuş yaptı ve akrobatik hareketler açısından roll hareketlerini bu kez de soldan gerçekleştirdi. Bence Cengiz bey artık 3D'ye doğru yelken açtı.

Bense tamir ettiğim Decathlon ile zorlayıcı hareketler yaparak uçağın tamirindeki sağlamlığı test ettim. Dayanmasına sevinmedim dersem ylan olur.

Kısa bir gün oldu ama zevkliydi.

Yarın katılma şansım olmayacak. Gidecek arkadaşlara şimdiden iyi uçuşlar diliyorum.

Sevgiler

Barlas

cansung
26-06-2010, 22:06
Aranızda olamadığım için üzgünüm :(, Haftaya Mersine gelmeyi planlıyorum eğer arabayla gelirsem uçağımı getireceğim :) Kim bilir haftaya Pazar sizlerle uçarım :)

baytacoglu
26-06-2010, 23:39
Aranızda olamadığım için üzgünüm :(, Haftaya Mersine gelmeyi planlıyorum eğer arabayla gelirsem uçağımı getireceğim :) Kim bilir haftaya Pazar sizlerle uçarım :)

Süper olur :D :D :D

doganaksu
27-06-2010, 02:19
Haftaya kısmetse Mersin'deyim umarım bütün arkadaşlar katılabilir. Doya doya uçuşlarınızı seyredebilirim. Hemde hasret gidermiş olurum. Sanırmı Burçin Hocam hariç diğer arkadaşlarla en son geçen yaz görüşmüştük. Gel cumartesi geeeeeeeeeeel.

ruzgar
27-06-2010, 11:42
dogan hocam vallahi bizde seni özledik eee gelartık gelde doyadoya uçarız

ruzgar
27-06-2010, 11:47
sevgili dostlar bir süredir aranıza katılamadım benim şu trainer 60 dan biraz sıkılmış durumdayım
yeni bir yarı akrobasi ile yakında aranızdayım.
sevgiler

burçin aykaç.

baytacoglu
27-06-2010, 14:15
Haftaya herkesle birlikteyiz o zaman inşallah.

Süppeerrrrr

Barlas

doganaksu
28-06-2010, 01:17
Bu günkü uçuşumda bir şey daha öğrendim.uçak uçarken farklı bir ses gelirse mutlaka indirip kontrol etmek gerekiyor.( Biraz geç oldu ama zararın neresinden dönersen meselesi. ;D)
Kalkışta yerden 2m kadar yükseldikten sonra çat diye bir ses geldi. Baktım normal uçuyor, bir problem görükmüyor. Uçak benden 100 m uzaklaştıktan sonra kontrolden çıktı. ve burun üstü çakıldı.Yeni pil yamuldu. Model arkadan pervaneli idi anten kablosu pervaneye çarpınca kopmuş. benden uzaklaştıktan sonrada kontrolden çıktı ve düştü.
Bakalım daha neler öğrenecez??? ???

ruzgar
28-06-2010, 01:53
evet dogan hocam zize katılıyorum ,kesinlile birşey olmaz dememek lazım ,keşkede hemen indirseymişsin neyse saglık olsun kimseye birşey olmasın gerçekten daha ögrenecegimiz çok şey var.

baytacoglu
28-06-2010, 10:13
Bu günkü uçuşumda bir şey daha öğrendim.uçak uçarken farklı bir ses gelirse mutlaka indirip kontrol etmek gerekiyor.( Biraz geç oldu ama zararın neresinden dönersen meselesi. ;D)
Kalkışta yerden 2m kadar yükseldikten sonra çat diye bir ses geldi. Baktım normal uçuyor, bir problem görükmüyor. Uçak benden 100 m uzaklaştıktan sonra kontrolden çıktı. ve burun üstü çakıldı.Yeni pil yamuldu. Model arkadan pervaneli idi anten kablosu pervaneye çarpınca kopmuş. benden uzaklaştıktan sonrada kontrolden çıktı ve düştü.
Bakalım daha neler öğrenecez??? ???

Hocam geçmiş olsun.

Her uçuş bir yeniliğe gebe aslında. Ne zaman doğacağı belli olmuyor. Umarım hasarınız çok büyük değildir.

Sevgi,ler

Barlas.

mozeren
28-06-2010, 19:40
Geçmiş olsun