PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3-4 Temmuz buluşmaları

baytacoglu
30-06-2010, 18:22
Sevgili arkadaşlar,

Yeni bir hafta sonu yaklaşmakta ve geçen hafta sonu iyi uçamamış olan bendenizin elleri hayli kaşınmakta.

Kendi adıma Cumartesi günü ben saat 09.00 gibi orada olabileceğim ve saat 12 gibi bitirmek durumundayım. Katılmam gereken bir düğün var ve eve erken dönüp eşimin birtakım ricalarını de yerine getirmeliyim.

Pazar gün ise çok üzgünüm ama ancak saat 09.30 gibi orada olabileceğim. Bir aksilik olmazsa Pazar gün Adana'dan Hakkı bey de aramızda olacaklar.

Gelebilecek olanlar bir not düşerlerse sevinirim.

Sevgiler

Barlas.

doganaksu
30-06-2010, 20:34
Barlas Hocam, geçen yaz yanlış hatırlamıyorsam 7.30 gibi buluşuyorduk hatta ben gittiğimde genellikle siz orada oluyordunuz 09.00 geç değil mi? ;D

baytacoglu
30-06-2010, 20:52
Barlas Hocam, geçen yaz yanlış hatırlamıyorsam 7.30 gibi buluşuyorduk hatta ben gittiğimde genellikle siz orada oluyordunuz 09.00 geç değil mi? ;D

Doğan hocam,

Çocuklara hafta sonlarında onlarla kahvaltı yapacağıma dair söz verdim. Samimiyetimle söylüyorum oğlum iki yıl sonra nasipse üniversiteye gidecek ve ben bu işe başladığımdan beridir ki bu yaklaşık dört yıl ediyor hiç benimle kahvaltı yapmadıklarını söylüyor ve sitem ediyorlar. Valla ben de hak verdim ve hakikaten iki yıl sonra ben istesem de büyük oğlan artık evde yok. Bu paylaşımı onlara borçluyum, daha da önemlisi kendime de borçluyum. Yine de bu bile iyi bir zaman sayılır.

Sevgiler

Barlas.

cansung
01-07-2010, 00:37
Barlas abicim ölmezde sağ kalırsam bende 9 gibi sahada olurum :D yanlız Kamerada isterim ona göre :D :D :D :D

baytacoglu
01-07-2010, 01:07
Barlas abicim ölmezde sağ kalırsam bende 9 gibi sahada olurum :D yanlız Kamerada isterim ona göre :D :D :D :D

Cansunum istediğin kamera olsun.

Sevgiler

Barlas

mozeren
01-07-2010, 10:26
Sizlere kazasız kırımsız uçuşlar, Cansuncum hoşgeldin, umarım hafta içi görüşürüz.

Sevgiler

Murat

cansung
01-07-2010, 10:48
Sizlere kazasız kırımsız uçuşlar, Cansuncum hoşgeldin, umarım hafta içi görüşürüz.

Sevgiler

Murat

Abi henüz gelmedim ama arabaya uçağı sığdırırsam 1-2 saate yola çıkacağım :)
Hafta içi muhakkak ziyaretinize gelirim.

dragon
02-07-2010, 16:53
acba nerde bulşma olacak ben yeni başladım
şimdilik wing tiger aldım daha uçmak kımet olmadı yardımcıda olursanız çok
sevinirim şimdiden teşekkürler.

baytacoglu
02-07-2010, 19:59
acba nerde bulşma olacak ben yeni başladım
şimdilik wing tiger aldım daha uçmak kımet olmadı yardımcıda olursanız çok
sevinirim şimdiden teşekkürler.

Buluşma Halkkentte'ki pistte saat 09.00'da. Uçağın için elimizden geleni yaparız.

Barlas.