PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar

çağkan
30-09-2010, 23:27
Herkese selamlar :) Mersin de birkaç aydır bu hobiyle ilgileniyorum siteye yeni kaydoldum buluşmları elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım. Bu arada birkaç kere Halkkent deki piste gidip uçamadan döndüm pist kilitliydi :-\. 2 ekim cumartesi saat 9.00 9.30 gibi tekrar gitmeyi düşünüyorum acaba aynı gün orda olacak olan var mı yine boş dönmek istemiyorum.. Saygılar :)

baytacoglu
01-10-2010, 16:24
Çağkan merhaba,

Aramıza hoşgeldin.

Sana kazasız kırımsız bir hobi hayatın olmasını dilemek istiyorum öncelikle.

Pistin kilitli olması çok doğal çünkü tabelada da gördüğün gibi orada Mersin Üniversitesi ve Tororslar Belediyesinin adı yazıyor. Yani halka açık bir yor değil dolayısıyla da koruyabilmek adına kilitli tutuyoruz. Kapıyı açık bıraktığımız taktirde orada mangalcılar, araba drag cıları herkes içeriye dalar.

Ayrıca bölgenin genel yapısı nedeniyle güvenlik unsurlarını göz önüne alarak sana önerim oraya asla yanlız gitme. Mutlaka en az iki ya da üç kişi olması bize göre daha doğru.

Cumartesi başka bir aksilik olmazsa saat 08.30'dan itibaren saat 12.00'ye kadar orada oluruz.

Sevgiler

Barlas.

ruzgar
02-10-2010, 12:29
çagkan aramıza hoşgeldin
modelin nasıl bir model ne uçuruyorsun merak ettim?

burçin aykaç.

çağkan
22-10-2010, 23:55
:) Burçin hocam wing tiger uçuruyorum :). Hatırlarsanız uçağı kırdığımda siz yardımcı olmuştunuz iş yerinizin önünde :) Gövde param parça olmuştu yeni gövdeye takmıştık motor ve servoları. Hatta motorum yamulmuştuda siz onarmıştınız :D. Daha sonra ilk uçuşumu yine sizinle yapmıştım :) Saygılar...

ruzgar
28-10-2010, 18:01
aaa :oçagan merhaba evet unuturmuyum nasılsın kırım olmadı inşallah pilotajın daha iyi olmuştur sanırım.

çağkan
28-10-2010, 22:33
Kırım yok şimdilik :) Yazın uçuramadım hiç iki haftadır cumartesi sabahları uçuruyorum problem yok. Umarım tekrar birlikte uçma fırsatı buluruz pilotaj notumu siz verirsiniz:)