PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantep Buluşmaları

doganaksu
05-10-2010, 19:14
Gaziantep buluşmaları adı altında buluşmalar bölümüne başlık açacakdım ama devamını getiremem bir benim yazmamlada olmaz diye açmadım. Arkadaşın yaklaşık 1 aydır topladığı piperin ilk test uçuşunu yaptık.

Videosu:

Piper cub First Flight And Crash ([Sadece Kay)

Ve azda olsa kırdık. :P

doganaksu
05-10-2010, 19:19
Sizce uçağın sahibi kim?
a)Arada bir görünen kameraman arkadaş
b)Uçağı uçuran arkadaş
c)Daha çok videonun sonlarında görünen araba süren arkadaş.

Sorunun zoruna bak :P :o ;D ???

ruzgar
07-10-2010, 09:04
merhaba dogan hocam piper güzel görünüyor allahtan ufak bir kırım olmuş peki piper tamir oldumu uçuyormu?
antepte sizlere güzel kırımsız uçuşlar diliyorum.

burçin aykaç

doganaksu
07-10-2010, 21:30
Burçin hocam çok sağol arkadaşla uçuştan sonra görüşemedim ama muhtemelen tamir etmiştir. Haftaya kısmetse tekrar deneriz.

baytacoglu
08-10-2010, 10:24
Kırımsız uçuşlar olur inşallah.

Antep'e kucak dolusu sevgiler

Barlas.

doganaksu
09-10-2010, 00:12
Bu da bizim Yunus Abimiz kendisi ayakkabı tamircisidir. Bu hobiye gönül vermiş kıt imkanlarla hobiyi sürdürmeye çalışıyor. Azmine hayranım neredeyse her sabah saat 6.30 gibi tek başına uçuşa gidiyor. Yarın sabah için benide kandırdı. ;D

Oğuzeli futbol sahasında geçen gün yaptığımız uçuş.
İlk uçuşun sonucu inişte uçak yerde takla attı. İniş tekrar edildi.
İkinci inişte uçak tel örglerle öpüştü. ;D İniş tekrar edildi.
Son inişte uçağı önüne indirince bu iş tamam dedi.
Bizde tekrar tekrar çektik Yunus abinin bahanesi ise bir film çekilirken bile aynı sahne 20 sefer tekrar ediliyor diyor. Ama bu film değildi. :P
vimeo.com/15566708
vimeo.com/15564707

doganaksu
09-10-2010, 00:20
Videoları normal olarak iletinin altına ekleyemedim bir arkadaş bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim aynı sorunu daha öncede yaşamıştım sürekli olarak ileti yazmadınız diyor. Neredeyse yarım sayfa ileti var. >:(