PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SÜPER DECATHLON

bbbozca
11-05-2008, 20:13
YENİ UÇAĞIM SCALE ,
SÜPER DECATHLONA AİT RESİMLERİ ŞİMDİ EKLİYORUM.
İLERİDE TEKNİK VERİLERİNİ VE DONANIMI NIDA EKLİYECEĞİM.

cansung
12-05-2008, 11:41
Eline sağlık Bahadırcım güzel duruyor {SMILIES_PATH}/smiley.gif 4 zamanlı motorda yakışmış.

bbbozca
13-05-2008, 00:37
müsait olursan hafta sonu saat 8-10 arası ilk uçuşunu yapabilirmiyiz (yni yapabilirmisin) ilk uçuşu ve kontrolleri tecrübeli birinin yapması modelimin sağlığı açısından önemli ;D
hangi gün dersen ? saat 8 dedim çünki üniversite nin sahası bom boş oluyor o saatlerde.......
artık çıkışımız 10 mu olue 1 mi bilemem...

cansung
13-05-2008, 00:56
bana uyar ,gideriz beraber ama önce rodaj yapmak lazım {SMILIES_PATH}/smiley.gif

cansung
20-05-2008, 11:23
Bahadırcım uçağınla ilgili yorumları senden bekliyoruz ,bu yazıları makale haline getirelim ana sayfada yayınlayayım böylece insanlar mode uçak alacağı zaman sitemize girer gerçek tecrübeleri okur ve ona göre karar verir , Uçağınızla ilgili makaleyi yazıp bana yollayın bende yayınlayayım.

bbbozca
29-06-2008, 17:44
SÜPER DECATHLON 4 ZAMANLI ASP MOTOR İLE UÇTU.UFAK BİR KIRIMDA ATLATTI.ARKADAŞLARIN "MOTOR YETERSİZ,KUYRUK DÜŞÜYOR" TENKİTLERİNİDE DİKKATE ALARAK OZ 50 SH-HYPER MOTOR İLE GÜÇLENDİRİYORUM.AKROBASİYE GİRİŞİ BU MOTORLU HALİ İLE, BU SCALE UÇAĞIMLA YAPACAĞIM(HAFİF RİSKLİ HAREKETLERİ)