PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hobi Merkezi üyelerine selamlar

alican_22
15-11-2010, 02:57
Öncelikle herkese selamlar. Adım Alican 19 yaşındayım Kocaeli Üniversitesi'nde okuyorum ve modelcilik dünyasına model
uçakla atıldım. Memleketim Edirne\Merkez ama İstanbul da yaşıyorum. Burada sevgili abilerimle ve küçüklerimle hoş güzel vakit geçirmeyi ümit ediyorum ve öyle olacak. Ben modelciliğe yeni başladığım için bir çok teorik bilgim eksik. Bu yüzden benim
ismimi bir çok konu başlığı altında göreceksiniz :) Edirneden herkesin Kurban Bayramını kutluyorum ve kırımsız uçuşlar
diliyorum.
SAYGILARIMLA....

baytacoglu
15-11-2010, 15:44
Önce diğer başlık altındaki yazını okuduğumdan nerede ikamet ettiğini sormuştum.

İstanbul'da oturduğuna göre hiç sorun yok. [Sadece Kay ([Sadece Kay) adresindki iletişim bilgileriyle oradaki kişilerden ilk uçuşların için yardım alabilirsin.

Hayırlı olsun.

Sevgiler

Barlas.

Not: Senin de Bayramın kutlu olsun

alican_22
15-11-2010, 20:05
çok sağol Barlas abi.

cansung
15-11-2010, 21:22
Alican aramıza hoşgeldin, umarım İstanbulda beraber uçma fırsatımız olur, sitemizden teknik yardım alabilirsin, hepimiz sana elimizden gelen yardımı esirgemeyiz merak etme, bu arada senin okuluna dilekçe verdim 3 tane ekstra ders almam lazım, mesleğimle alakalı, bakarsın bende Kocaeli öğrencisi olurum :)