PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba Tüm Model Gönüllüleri...

Süha KIRALP
21-05-2008, 12:55
Sevgili Murat ve Barlas hocalarım vasıtası ile model gönüllülüğüne ilk adımlarımı atmış bulunmaktayım, (Sevgili Bahadır Bozca Bey'i de unutmadan) tüm gönüllü arkadaşlarıma sevgi ve muhabbetlerimi yolluyorum...

cansung
21-05-2008, 13:00
Aramıza hoşgeldiniz Sühacım bakalım beni hatırlayabilecekmisin ;)

baytacoglu
21-05-2008, 20:43
Süha hocam,

Biz de buraya yeni üye olduk ama Mersin ve Civardaki modelcilere ulaşmak için Cansun beyin yöneticiliğini yaptığı bu site çok iyi bir yer. Siz de hoşgeldiniz.

Cumartesi ilk uçuşunuzu yapabileceksiniz gibi görünüyor. Pil ve kumandanız bende, uçağınızın minör ihtiyaçlarını Murat hallediyor.

Sevgiler

Barlas.

cansung
21-05-2008, 20:49
Süha hocam,

Biz de buraya yeni üye olduk ama Mersin ve Civardaki modelcilere ulaşmak için Cansun beyin yöneticiliğini yaptığı bu site çok iyi bir yer. Siz de hoşgeldiniz.

Cumartesi ilk uçuşunuzu yapabileceksiniz gibi görünüyor. Pil ve kumandanız bende, uçağınızın minör ihtiyaçlarını Murat hallediyor.

Sevgiler

Barlas.

Yarım saatde olsa sizi izlemeye gelecem {SMILIES_PATH}/smiley.gif

Süha KIRALP
22-05-2008, 21:51
Cansun Gündoğdu hatırladım tabii, böyle muhteşem bir hobide buluşmak ne güzel, cumartesi kısmet olursa üniversitede buluşuruz, sevgili Barlas ve Murat Hocalarım destekleriniz için sonsuz teşekkürler, ilk uçuşum için sabırsızlanıyorum...Selam ve Sevgiler...