PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4-5 ARALIK BULUŞMALARI

baytacoglu
30-11-2010, 23:39
Sevgili arkadaşlar,

4 Aralık Cumartesi gün oğlumun sınavı nedeniyle Çağ Üniversitesine gitmem gerekiyor o yüzden Cumartesi uçuşlarında olamayacağım.

5Aralık Pazar gün ise başka bir aksilik olmazsa katılacağım.

Bu hafta sonu Murat hocam yok. Pazar gün ise Cengiz ağabeyin katılamayacağını biliyorum.

Diğer arkadaşlarım durumlarını paylaşırlarsa uçuş yeri bakımından ayarlama yapabiliriz.

Sevgiler

Barlas.

ruzgar
01-12-2010, 22:32
Bu pazar bende katılmak istiyorum,nerdeyse birbuçuk aydır uçamadım babam artık birazdaha iyi hastaya bakmakta kolay degil uykusuzluktan helak oluyorum ama buhafta bir mani çıkmazsa bende varım oylama gibi bişey yaparsak
ben hakkent derim

sevgiler burçin

baytacoglu
02-12-2010, 10:13
Halkkent konusu netleşmiş oldu.

Diğer fikirleri de bekliyoruz.

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
04-12-2010, 23:06
Sevgili arkadaşlar yarın bir aksilik olmadığı taktirde saat 09.00 gibi Halkkent pistinde Stick uçağımla uçuşa hazır olacağımdır.

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
05-12-2010, 14:14
Değerli kardeşlerim,

Ben bugün sabah saat 08.55-10.21 arasında Halkkent pistinde idim ancak gelen kimse olmayınca ve uçuş yaparken içeri girenleri kontrol edmemeye başlayınca toplayıp geri döndüm.

Tek kalmak sorun değildi ama tek başıma oraya kadar gitmek ve giren çıkanla muhatap olmak zor geldi doğrusu bu yüzden eğer forumda gelip gelmeyeceğinizi paylaşırsanız herkes için çok iyi olacaktır diye düşünüyorum. Paylaşılmayan durumlarda giden orada tek başına kalabilecektir.

Görüşmek dileğiyle

Sevgiler

Barlas.

bbbozca
05-12-2010, 19:16
bugün toplantıdan sonra saat 12.30 civarlarında halkkente bende uğradım.
amacım yeni motorumun rodajını yapmaktı.
kapının önünedeki bira şişesi kırıklarını temizledikten sonra içeri girdim.
ancak yarım saat kadar kaldım,çıkışta birde baktım kapının önü yine dolu....... :o :o :o
halbuki oradan geçen bir koyun sürüsü ve çoban dışındakiler dikkatimi çekmemişti.ne zaman tekrar doldurdular anlayamadım.
bence oraya tek gitmek doğru değil......

baytacoglu
05-12-2010, 20:40
Bahadır hocam,

Ben de sabah gittiğimde kapının önü doluydu ve temizledikten sonra içeri girebildim.

Sonra çıkarken temizdi.

Demek ben gittikten sonra birileri yine işbaşı yapmış

Sevgiler

Barlas