PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9-10 temmuz uçuşlari

baytacoglu
04-07-2011, 16:04
Değerli arkadaşlar.

9 Temmuz Cumartesi günü ne yazık ki uçuşlara katılamayacağım.

10 Temmuz Pazar gün ise müsait görünüyorum.

Dün (pazar) uçuşları sırasında 3 polis memuru gelerek hakkımızda şikayette bulunulduğunu ifade ettiler. Şikayetin tam olarak ne olduğunu anlamamamıza rağmen muhtemelen sesten rahatsız olduklarını düşündük bu yüzden Cumartresileri saat 09.00'dan önce pazarları ise saat 10.00'dan önce motorlu uçuş yapmamamızı öneriyorum.

Bu düşünce benim gibi erken kalkan biri için son derece zor da olsa inatlaşmanın farklı sonuçlara varması ihtimalini de göz önüne alarak böyle bir teklif getirdim. Karar herkesin. Düşüncelerinizi paylaşmanız dileğiyle.

Sevgiler:)

Barlas.:cool:

ruzgar
07-07-2011, 14:10
Segili barlas hocam ,ben kendi adıma motorlu modellemi saat 10:00 dan sonra uçurabilirim.
yetkililerin hernekadar o bölgeyi biz model severlere ayırmış olsada kendimizi çevredeki insanların yerine koyunca birde pazar
sabahları olunca haklı olabilecegini düşünüyorum.
sabahlarıda rüzgar olmadıgından zaten elektirikli hoş oluyor.sevgiler

baytacoglu
07-07-2011, 17:50
Teşekkürler Burçin, benimkisi dediğim gibi bir öneri ve diğer herkesin görüşleri de çok kıymetli. Eğer ağırlıklı olarak bu yönde bir eğilim olursa o zaman hepimizin bu konuda hassasiyet göstermesi tabii ki iyi olur diye düşünüyorum.
Sevgiler
Barlas.

baytacoglu
08-07-2011, 15:42
Pazar gün uçuşa gelecek olan var mııııııı???????????????????

Sevgiler

Barlas

doganaksu
08-07-2011, 23:58
Pazar gün uçuşa gelecek olan var mııııııı???????????????????

Sevgiler

Barlas

Ben varııııııııııııım. Ben cumarteside varım ama kimse katılmıyor sanırım.

bbbozca
09-07-2011, 01:25
bende varım.....

bergun
09-07-2011, 13:37
Saat kaçta?

baytacoglu
09-07-2011, 20:15
ben komşular şikayet etmesinler diye saat 9.30-10.00 gibi orada olalım diyorum.

sevgiler

barlas.

baytacoglu
10-07-2011, 19:07
Bugünkü buluşma oldukça güzel geçti. Katılım bakımından epey sohbet yaptık. Özellikle Doğan beyin gelmesi de sohbete renk kattı.
Bahadır hocamın küçük kırımı biraz can sıksa da oldukça güzel uçuşlar vardı. Doğan beyin Piper Cherokee uçağı çok sacale bir görüntü veriyor. Cengiz abinin YAK ise sesiyle bizi yaktı maaşallah. Burçin ise uçarken minik bir serçe uçağı öpecem diye tutturunca minik bir kazayaşandı ve pervane uçtu gitti. Talihsiz bir andı ancak neyse ki uçakta başka hasar olmadı ancak sanıyorum serçe için aynı şeyleri söyleyemeyeceğiz.
Önümüzdeki hafta tekrar buluşmak dileğiyle...
Sevgiler
Barlas.

ruzgar
12-07-2011, 18:07
hocam güzel bir gündü katılan herkeze teşkkür.
haftaya görüşelim.